Kartonske spone s stranskim pomikom

Domov / Vsi prilogi / Kartonske spone s stranskim pomikom

Kartonske spone s stranskim pomikom

Opis izdelka


Informacije o Niuil 3 tone Diesel Forklift

1. Motor: cena 3-tone dizelskega viličarja z japonskim motorjem ISUZU in YANMAR

2. Višina dviga: 3,0 m, 3,5 m, 4 m, 4,5 m, 5 m in 6 m

3. S pomočjo TCM tehnologije dizelski / bencinski / utekočinjeni naftni motor ni na voljo

4. Jambor: 2-stopenjski teleskop s širokim pogledom, dvostopenjski dvižni drog za prosto dviganje in 3-stopenjski dvižni teleskop

5. Stranski premik: Kitajska in znamka Cascade

6. Pnevmatika: Trdna pnevmatika, bela neznačilna pnevmatika, dvojna sprednja pnevmatika

7. Izbirna zasnova zaprtega prostora za posebne potrebe kupca

8. Neobvezna klimatska naprava in ogrevanje za udobje uporabnika v katerem koli delovnem okolju

9. Daljše vilice

Niuli will be your best choose.

1. Proizvodne izkušnje: več kot 10 let
2 Prednost: Nadzor kakovosti v vsaki podrobnosti izdelka. Rezervne dele dobavljamo skoraj vsem znamkam viličarjev na Kitajskem.
3. Kaj izdelujemo: vsak rezervni del in montaža viličarja.
4. Naša zavezanost kupcu: najboljša kakovost in najbolj ugodna cena, ne najnižja cena.

Splošno1ModelCPC30/

CPCD30

CPC35/

CPCD35

2Power TypeDiesel/GASDiesel/GAS
3Nazivna zmogljivostKg30003500
4Središče za nalaganjemm500500
Charactertic&

Dimenzija

5Lifting heightmm30003000
6Velikost vilicmm1070*125*451070*125*45
7Mast Tilt AngleStopnja6 ° / 12 °6 ° / 12 °
8Front Overhang(Wheel center to fork face)mm500500
9Ground Clearance(Bottom Of Mast)mm126126
10Overall DimensionOverall length(with/without fork)mm3790/27003980/2890
11Skupna širinamm12301230
12Višina spuščenega drogamm21052105
13MastExtended height(with backrest)mm41104110
14Višina nadstreškamm21402140
15Turning Radius(outside)mm24152640
16Min. intersecting aislemm25002700
Izvedba17HitrostTravel(Full/Empty load)km / h18/1918/19
18Lifting(Full/Empty load)mm / s460/540360/440
19Max.Gradeability%2020
Podvozje20PnevmatikaSpredaj28X9-15-12PR28X9-15-12PR
21Zadaj6,50-10-10PR6,50-10-10PR
22Medosna razdaljamm1650850
23Self Weightkg42804500
Power&

Prenos

24BaterijaNapetost / kapacitetaV / Ah12/12012/120
25MotorModelC240C490BPGQC495G4JG2
26ProizvajalecISUZUXinchangQuanChaiISUZU
27Nazivni izhod / min / minkW / vrt / min34.3/250040/265042/265044/2450
28Rated torque/r.p.mNm / rpm137.7/1800160/1800-2000174/1980186/1600-1800
29Število valja4444
30Bore x Strokemm86x10290X10595x10595.4X107
31Izselitevcc2369267029803059
32Fuel Tank capacityL60606060
33PrenosVtipkajteMehanski / hidravličniHidravlični
StageFWD/RVS1/1(2/2)/1/11/1(2/2)/1/1
34Operation Pressure for AttachmentMpa17.517.5

Videoposnetki


 

, , ,